tr
tr

Hafta İçi ve Hafta Sonu Yetişkin Tenis Okulu

2.095
Hafta İçi ve Hafta Sonu Yetişkin Tenis Okulu

Yetişkinler İçin Tenis Okulu

Siz de başarabilirsiniz!
Hayatınız için mükemmel bir adım attınız ve tenis oynamaya karar verdiniz. Tenisi doğru tekniğiyle öğrenmek ve geliştirmek için ders almanın gerekli olduğunu biliyoruz. Eminiz ki tedirginlikleriniz var ancak; biz seviyenize göre yerleştirileceğiniz eğitim programlarıyla sizin endişelerinizi giderecek ve merkezinde tenis olan bir yaşamın muhteşem keyfini sizlere sunacağız.

ATK Tenis Akademi Ayrıcalığıyla

Bilindiği üzere, ülkemizde genellikle tenis oynamak ve ders almak için bir kulübe üye olmak gerekmektedir. Kulüplerin dışındaki yerlerde rahatlıkla tenis oynamak, kaliteli eğitim almak ve sosyal ortam bulmak genellikle zordur. ATK Tenis Akademisi ayrıcalığıyla, kulüp üyeliği mecburiyeti olmadan, ekonomik paketlerle sizi tenis dünyasında ağırlıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

İyi Bir Örnek Olmak İçin

Yetişkin okulumuzu planlarken, ülkemizde tenis sporunu sevdirmek ve yaymak amacıyla yola çıkıp, yetişkinler vasıtasıyla çocuklara indirgeyip ülkemizde tenis kültürünü oluşturmayı düşündük.
Biliyoruz ki, ancak yetişkinlerin tenis oynaması veya spor yapması yoluyla çocuklarımıza örnek olabilir ve iyi sporcular yetiştirebiliriz.

Yeni Bir Dünya Keşfedin!

Tenis ne kadar bireysel bir spor da olsa tek başına yapılıp keyif alınacak bir spor değildir.Adımını attığınız bu dünyada dostlar edinecek ve birlikte oynayabileceğiniz partnerlerle tanışacaksınız.

Tenis 7’den 70’e Her Yaştan İnsanın Sporudur.

Detaylı Bilgi ve Ücret İçin Formu Doldurunuz!

Whatsapp
Yönetici
Yönetici
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?